HİZMETLER

KUMAŞ & HAM MADDE TEDARİKİ

Eylül Tekstil, Türkiye ve yurt dışında Eylül 1996'dan beri müşterilerine iplik ve kumaş tedarik hizmeti sağlamaktadır. Bugün itibarıyla Cotonficio Olcese (İtalya), Saif Grubu (Mısır), TALAK (Çin), ECO (Çin) gibi imalatçıların Türkiye temsilcisi olarak hareket etmeye devam ediyorlar.

HAZIR GİYİM TEDARİKİ

Eylül Tekstil, Türkiye'den tedarik sağlamak isteyen yabancı markalar için teslimat da dahil olmak üzere, kumaş araştırma aşamasından nihai kalite kontrolüne kadar koleksiyon ve üretim aşamalarını titizlikle takip etmektedir.

Deneyimli ekibi ile Eylül Tekstil, yuvarlak örme hazır giyim, dokuma, dokumasız pantolon, şort, gömlek, iç çamaşırı, mayo vb. dahil olmak üzere çok çeşitli üretim taleplerine cevap verebilmektedir.

Birlikte çalıştıkları her müşteri ve imalatçının belirli bir kalitede olması şirket için özellikle önemlidir. Çalıştıkları Türk imalatçılar, dünyaca tanınmış markalara üretim yapan profesyonel ihracat firmalarıdır.

Ürün Geliştirme & Numunelendirme

Titizlikle hazırlanan proto ve satış numunelerinin müşteri tarafından belirtilen zamanlamaya uygun olarak teslim edilmesi için kumaş araştırma sürecinden itibaren her aşamanın takibi

Üretim

Sipariş edilen ürünlerin belirlenen tarihe göre en iyi kalitede üretilip sevk edilmesini sağlamak için her aşamanın takibi ve müşteriye raporlanması

Kalite Güvence & Uygunluk

Koleksiyon ve üretim süreçlerinde olası kalite problemlerini önlemek için deneyimli kalite kontrol ekibimiz ile AQL sistemi kapsamında hatta ve nihai denetimlerin yapılması ve eş zamanlı olarak kalite kontrol raporlarının müşteriye iletilmesi.

Lojistik

Numune ve dökme sipariş teslimlerinde sevkiyatlar ve belgelerin müşteri ihtiyaçlarına göre hazırlanması ve teslimatlarla birlikte eş zamanlı olarak ilgili bilgi ve belgelerin müşteriye iletilmesi.