HAKKIMIZDA

Eylül Tekstil İstanbul'da Türkiye'nin önde gelen tekstil tedarik kuruluşlarından biridir. Şirketimiz Demet Poyraz Şerbetçi tarafından 1996 yılında kurulmuş ve ardından kız kardeşi Deniz Poyraz Kırmanlı de katılmıştır. İki kız kardeşin liderliğinde Eylül Tekstil, hazır giyim ve iplik veya kumaş gibi ham maddelere yönelik tedarik taleplerini karşılayan dünyaca tanınmış markalara hizmet vermektedir.

İstanbul'da bir ofisi bulunan Eylül Tekstil, koleksiyon aşamasından nihai ürüne kadar üretimin tüm aşamalarında müşterilerimizin hizmetinde olan İtalyanca ve İngilizce konuşan deneyimli bir ekibe sahiptir.

Her türlü erkek, kadın, çocuk ve bebek hazır giyim (tişört, sweatshirt, polo tişört, gömlek, şort, pantolon, jean, elbise, etek, tozluk, ceket, dış giyim, çorap, iç çamaşırı, pijama, triko, şapka & kep) üretimini mümkün kılan çok sayıda yenilikçi ve deneyimli tedarikçi ile çalışıyoruz. Rekabetçi fiyatlandırma ve makul teslimat süresi ile üst düzey kalite sağlıyoruz. Ekibimiz, tedarikçilerimizle irtibat halinde kalarak üretim sürecine ilişkin güncellemeler verip, müşterilerimizle yakın temas halinde çalışır.

Deniz(Sol) ve Demet(Sağ)